Меблі будь якого виробника з Румунії
із доставкою до вашої оселі
+38 067 604 30 60 +38 097 435 23 31 +38 097 285 44 83 romebli.inf@gmail.com

Румунські меблі

дерево

Дерево було одним з найулюбленіших у Румунії матеріалів для обробки. Багата на ліс північ Румунії робила його доступним, а простота обробки — чи не найпоширенішим матеріалом. Мистецтво оздоблення різьбою житла, очевидно, виникло у глибоку давнину і досягло розквіту в XIX ст.

Щедрість фантазії та художнього смаку різьбярів особливо яскраво проявилася в оздобленні інтер'єрів та побутових предметів. Майже всі речі необхідні у житті селянина — у його побуті та праці, виготовлялися з дерева: меблі, хатнє начиння, посуд, знаряддя праці, реманент, вози — майже все це прикрашалося різьбою.

Сучасне житло – це не лише приміщення для проживання, просто квадратні метри, це саме те місце, де людина відпочиває, відновлює сили, розвиває та вдосконалює творчі нахили, спілкується з оточуючим світом і робить безліч інших речей... Узагальнюючи все це можна сказати, що будинок це – затишок та комфорт, гарно обставлена невелика територія, де раціонально і зі смаком використовується кожен метр площі.

Як відомо, меблі виконують дві основні функції – утилітарну та естетичну. Ці якісно різні їх призначення зливаються воєдино при визначенні характеристик меблів. Утилітарна спрямованість меблів – це передусім зручність та комфорт в експлуатації, а естетичність – гармонійність її форми, типу оббивки, конструктивних особливостей.

Саме на задоволення вищезгаданих вимог при облаштуванні власного житла чи службових приміщень спрямовані румунські меблі (румунські меблі) які виготовляються такими всесвітньо відомими фірмами як Simex, Mobex, ResetarM, Ardudana, Yang International,Eurosimex, Regallis та інші. Дані торгові марки вже багато років є відомими виробниками румунських меблів на території європейських держав і втримали власне місце «під сонцем» на вимогливому світовому ринку меблів.

Варто буде згадати, що виготовлення меблів у Румунії – один з найдавніших видів прикладного мистецтва, починали обробляли дерево простими інструментами — ножем, сокирою, пилкою, долотом та різцем, за допомогою яких домагалися не лише досконалості форми, зручності, а й краси речей. У декоративному оформленні виробів з дерева майстри проявляли високе розуміння зв'язку конструктивних особливостей речі з її декором.

Виробництво меблів в Румунії за кілька минулих століть пройшло тривалий історичний шлях від кустарного виробництва до цілої, чітко організованої галузі економіки.

Вже кілька років в Україні, зокрема на Закарпатті, також з’явилася можливість зручно та швидко замовити та придбати румунські меблі, торгових марок Simex, Mobex, ResetarM, Ardudana, YangInternational, Eurosimex, Regallis та інші. Салон-магазин румунських меблів пропонує клієнтам швидку та зручну доставку меблів та увесь комплект супутніх послуг (монтаж й налагодження) по Закарпаттю та територією України.

Якісні, добротні, вишукані та комфортні Румунські меблі для спальні, столової, кабінету, вітальні, чи м'які меблі виготовляються переважно з цінних порід деревини на території Румунії, віднедавна члена Євросоюзу.

Загалом меблі румунських виробників можна охарактеризувати як надійні, довговічні, комфортні та естетично привабливі, ергономічні і екологічно безпечні.

Наші Румунські партнери, виробники меблів представляють широку лінійку моделей з цінних порід натурального дерева, які добре відомі в Європі та за її межами. За минулі роки румунські меблі (румунські меблі) завоювали гарну репутацію і їх виробників вважають добросовісним творцями якісних меблів. Всі меблі виготовляються на фабриках Румунії, відрізняються довговічністю, надійністю, комфортом, красою і екологічною безпекою, що є важливим чинником сучасних меблів.

В процесі виробництва румунських меблів (виготовлення румунських меблів відео) у більшості моделей використовується справжня деревина, що має високу міцність і зносостійкість, дарує власнику оселі затишок і відчуття спокою, та ряд інших корисних якостей.

Торговельні марки виробників меблів Румунії: Simex, Mobex, ResetarM, Ardudana, YangInternational, Eurosimex, Regallis пропонують нашим клієнтам, що цінують дизайн, комфорт, зручність, добротність матеріалів і рівень виконання, набори меблів найвищої якості, що втілюють в собі досягнення сучасних технологій виробництва меблів.

Ми звертаємо особливу увагу на зовнішній вигляд румунських меблів, створюючи високоякісну, зручну й затишну обстановку, на яку працюють досягнення сучасної технології виробництва і ергономіки. Високу якість виробництва, матеріалів і дизайну меблів румунських виробників несуть привабливу домашню або ж ділову атмосферу, підкреслюють високий суспільний статус власників і відтіняють їх людські лідерські та творчо-ділові характеристики, несуть в приміщення вишуканість, затишок та красу.

Ви можете замовити, чи купити румунські меблі в нас і ми швидко доставимо їх вам з забезпеченням якісним монтажем на місці. Також ми здійснюєм продаж румунських меблів в роздріб та гуртом (оптом), а також є офіційним дилером в Україні румунських меблів торговельних марок: Simex, Mobex, ResetarM, Ardudana, YangInternational, Eurosimex, Regallis.

Щиро раді будемо бачити Вас у нашому салоні меблів на Закарпатті і ми з радістю підберемо гарні, якісні та комфортні румунські меблі, що якнайкраще відповідатимуть вашим потребам, смакам та бажанням. І так для кожного, навіть найвибагливішого клієнта.

Контакти

Салон румунських меблів

Україна, Закарпатська обл.,
Тячівський район
смт. Солотвино,
вул. Тячівська, 16


Телефони:

+38 097 285 44 83 (24/7)


E-mail:

romebli.inf@gmail.com
trimbush@bk.ru


Skype:

maria.marina1