Меблі будь якого виробника з Румунії
із доставкою до вашої оселі
+38 067 604 30 60 +38 097 435 23 31 +38 097 285 44 83 romebli.inf@gmail.com

Спальні

Спальні

Спальня – це наш куток, для відпочинку після важкого робочого дня і з якого починається робочий день. Тут, людина проводить майже третину власного життя, і погодьтеся, це немало! І саме такий затишок та комфорт здатні створити румунські меблі для спалень з натурального дерева, котрі користуються великим попитом серед покупців меблів.

Румунські спальні (румунські меблі спальні) – це зокрема меблі найвищої якості, комфорту, надійності, довговічності, екологічності з вишуканим приємним дизайном з натуральної деревини. Провідні виробники румунських меблів Simex, Mobex, ResetarM, Ardudana,Yang International, Eurosimex, Regallis використовують для виготовлення спалень в основному деревину дуба, горіха, бука, черешні.

Спальня з натурального дерева — це елегантність, стильність, комфорт, затишок, екологічність та витонченість інтер'єру.

Що входить до меблевого спального гарнітуру? У меблевих гарнітурах спалень представлені предмети меблів, що дозволяють створити комфортну, неповторну та затишну атмосферу у Вашій кімнаті. Шафа та туалетний столик, пуф та приліжкова тумбочка, комод, і звичайно ліжко з натуральної деревини.

Абсолютно кожен предмет меблевого гарнітура спальні клієнт можете підібрати та замовити окремо. Також, клієнт має унікальну можливість сам вибрати оббивочний матеріал для меблів на свій смак із каталога. Купити румунські меблі можна в нашому салоні-магазині з доставкою по Україні.

Ardudana - Anabell

Ardudana - Larisa

Ardudana - Maria

Ardudana - Monalisa

Ardudana - Noah

Ardudana - Regal

Ardudana - Verona

Ardudana - Victoria

Resetarm - Donatello

Resetarm - Franceska

Resetarm - Philippe

Resetarm - Prestige

Resetarm - Primavera

Resetarm - Sofia

 

Контакти

Салон румунських меблів

Україна, Закарпатська обл.,
Тячівський район
смт. Солотвино,
вул. Тячівська, 16


Телефони:

+38 097 285 44 83 (24/7)


E-mail:

romebli.inf@gmail.com
trimbush@bk.ru


Skype:

maria.marina1