Меблі будь якого виробника з Румунії
із доставкою до вашої оселі
+38 067 604 30 60 +38 097 435 23 31 +38 097 285 44 83 romebli.inf@gmail.com

Румунські меблі для столових

Столова кімната в Вашій оселі – ознака приємного затишку та гостинності всього помешкання, яка виконує не лише свою безпосередню функцію, але має ще й представницьке значення. Румунські меблі для столової (їдальні, кухні) представлені художніми колекціями столових меблів, в яких є безліч елементів з різьбленням. Різьблення по дереву на румунських меблях виконують вручну майстри, і це додає меблям особливої краси, витонченості і унікальності.

Сьогодні вітальні досить часто об'єднують з столовими в єдину зону. Меблі для обідніх зон з колекцій румунських меблів, представлених провідними румунськими фірмами: Simex, Mobex, ResetarM, Ardudana,Yang International, Eurosimex, Regallis дозволять задовольнити найвимогливіший смак замовникам і відтворити затишну атмосферу у Вашому будинку, додати особливого шарму помешканню.

Столові

Румунські меблі для столових (румунські меблі для столової) виконані з горіха, буку, дуба, граба. Ця деревина відрізняється міцністю, довговічністю і красою, а для прикрас та декору використовуються унікальні деревні інкрустації, різьблення по дереву і природна краса матеріалу вносить особливий настрій. Елементи ручної роботи на румунських меблях додають художньої та стильової вишуканості кожному елементу і прекрасно наповнюють будь-який інтер'єр чарівною та неповторною атмосферою.

Столова кімната відіграє вагому роль в сучасному житлі, адже саме тут ми харчуємося, відпочиваємо, спілкуємося з друзями, з сім'єю найчастіше. І саме для створення максимальної приємної аури комфорту та затишку в столовій вельми важливо вірно обрати румунські меблі для столових, і ми готові Вам в цьому щиро й професійно посприяти в нашому салоні-румунських меблів.

 

Контакти

Салон румунських меблів

Україна, Закарпатська обл.,
Тячівський район
смт. Солотвино,
вул. Тячівська, 16


Телефони:

+38 097 285 44 83 (24/7)


E-mail:

romebli.inf@gmail.com
trimbush@bk.ru


Skype:

maria.marina1