Меблі будь якого виробника з Румунії
із доставкою до вашої оселі
+38 067 604 30 60 +38 097 435 23 31 +38 097 285 44 83 romebli.inf@gmail.com

Румунські меблі - вітальні

Румунська вітальня – це саме те місце де проводиться найбільше  часу, де приймають гостей, справляють гуляння, проводять час з родиною. А тому дуже важливо, щоб меблі для віталень радували нас естетично, додавали приємних, глибоких та щирих емоцій, втішали комфортністю, затишком, практичністю та довговічністю.

Румунські меблі вітальні (румунські меблі для гостинної) – це меблі, котрі виготовляються в Румунії за відновленими технологіями минулих століть з натуральної деревини провідними виробниками меблів:Simex, Mobex, ResetarM, Ardudana, Yang International, Eurosimex, Regallis.

Вітальні

В процесі виробництва румунських комплектів віталень, для вишуканої естетики та комфорту, використовується саме ручна робота румунських майстрів. Індивідуальна ручна обробка деревини, різьба, інкрустація на стільцях, диванах, вітринах, шафах і т.д. надають румунським меблям особливої витонченості, різнять їх художньою багатогранністю та прихованою емоційністю. Проводити час в таких вітальнях додає особливого комфорту та спокійної атмосфери, дає змогу відчувати себе вельможею, мріяти, поринути у власний світ.

Завдяки єдності стилів, в яких виконується кожна колекція румунських віталень, Ви легко зможете підібрати та замовити румунські меблі для вітальні на свій найвибагливіший смак. Саме румунські меблі для вітальні пропонує Вашій увазі наш салон-магазин румунських меблів.

Ardudana - Anabell

Ardudana - Larisa

Ardudana - Maria

Ardudana - Modena

Ardudana - Monalisa

Ardudana - Regal

Ardudana - Verona

ResetarM - Donatello

ResetarM - Maria

ResetarM - Prestige

ResetarM - Sofia

Simex - Cleopatra

Simex - Cleopatra - LUX

Simex - Cristina

Simex - Firenze

Simex - Flora

Simex - Rafael

Simex - Regina

Simex - Royal

Simex - Venetia

Simex - Venetia - LUX

Контакти

Салон румунських меблів

Україна, Закарпатська обл.,
Тячівський район
смт. Солотвино,
вул. Тячівська, 16


Телефони:

+38 097 285 44 83 (24/7)


E-mail:

romebli.inf@gmail.com
trimbush@bk.ru


Skype:

maria.marina1